KONST / Litografier / Färglitografi 12308005
nr 1230 8005
Färglitografi
Magnus Ahlgren (1918-2005), Sverige. Riksdagshuset. Signerad, daterad -83. Motivet: 35x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:33:54
15/1 10:36:16
150 kr
21/1 17:54:52
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm